قوانین و مقررات

مسئولیت  و وظایف :

مرکز:

ورود وبسایت مرکز مشاوره سرو هانا به معنای پذیرش شرایط و قوانینی است که در ادامه می آید.

1. حوزه فعالیت این سایت خدمات تخصصی در زمینه روانشناسی و مشاوره است.

2. این سایت از لحاظ تخصصی و علمی و قیمت گذاری خدمات،تابع دستورالعمل های ابلاغی از سازمان نظام روانشناسی مشاوره جمهوری اسلامی ایران است.

3. عضویت در این سایت،کاملا رایگان و برای عموم آزاد است و اطلاعاتی که در هنگام عضویت یا ثبت نام کارگاه های اموزشی از کاربران دریافت می شود تابع قانون حفظ حریم خصوصی کاربران است.

4. کلیه مطالب و محتواهایی که در این سایت منتشر میشود، مبنای علمی و تخصصی داشته و اصالت آن توسط مدیریت سایت تضمین میشود. هرگونه استفاده از بدون ذکر منبع از سایت غبر قانونی و غیر شرعی است .

5. هدف این موسسه باز نگه داشتن فضایی است که در آن کاربران بتوانند به راحتی مشکلات خود را با مشاورین مطرح کنند و بدیهیست مجموعه نیز مسئولیت نظارت بر عملکرد مشاورین و افزایش   کیفیت خدمات را دارد.

مشاور

شرایط عضویت مشاور

1. کلیه افرادی که دارای حداقل مدرک کارشناسی ارشد معتبر از دانشگاه‌های سراسری و آزاد در یکی از رشته‌های روان شناسی و روان پزشکی باشند میتوانند به عضویت سروهانا درآیند.

تبصره
1.منظور از روانشناس کسی است که یکی از دسته‌ها و گرایش‌های (راهنمایی مشاوره ، روانشناسی خانواده ، تحصیلی ، کودک ، استثنایی ، موفقیت و …) در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده باشد .

2. برای اشتغال در حرفه های روانشناسی و مشاوره داشتن کارت عضویت الزامی است .

3. به تایید کمیته پذیرش رسیده باشد.