مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین (اپلیکیشن فارگو)

یکی دیگر از خدمات موسسه پژوهشی روان‌شناختی سروهانا، اپلیکیشن مشاوره انلاین فارگو است. فارگو چند ویژگی مهم را در دستور کار خود قرار داده است.

فارگو تلاش کرده به‌این پرسش نقادانه که آیا مشاوره‌های آنلاین می‌توانند هم‌پا و به‌همان اندازه و میزان که روان‌درمانی‌های کلاسیک کارا و عمیق مسائل را بهبود ببخشند، پاسخ بدهد.

روان‌شناسی دانشی است که با احتمالات سر و کار دارد. وقتی ما صحبت از نگاه واقع‌بینانه می‌کنیم منظورمان یک نگرش منصفانه است. نگرش منصفانه به‌ما می‌فهماند محاسن و معایب هر مقوله‌ای را ببینیم، در صددِ تقلیل معایب بر بیاییم و محاسن را ارتقا بدهیم.

درست است که مشاوره‌های تلفنی نمی‌توانند در قامت روان‌درمانی‌های کلاسیک در بیایند، اما به‌حتم کارایی و اثر‌بخشی دارند. فارگو قرار است پل ارتباطی میان روان‌شناس و مراجعین باشد. این پل، سازه و معماری‌اش به تخصص، دسترس‌بودن و دانش اکتفا کرده است. برای همین منظور، فارگو کمی پا را از نمونه‌های قبلی خود فراتر نموده و به‌یک محصول نو بدل شده است.

فارگو در قالب اپلیکیشن ارائه می‌شود. یک اپلیکیشن که با طراحی متخصصین در تلاش است کاربران به‌راحتیِ هرچه تمام‌تر بتوانند از آن استفاده کنند.. فارگو امکان مشاوره صوتی، مکاتبه‌ای و تصویری را برای مخاطبان به ارمغان می‌آورد و درباره کیفیتِ حداکثریِ آن چاره‌اندیشی‌های متفاوت کرده است. به‌طور‌ساده، فارگو اپلیکیشن مشاوره فردی و گروهی بوده که ویژگی اصلی آن تأکید بر روان‌درمانیِ اثر‌بخش و کارا است.

دیدگاهتان را بنویسید

درباره سروهانا

00

Cart