«اتفاقی ویژه برای اعضای باشگاه مشتریان بانک تجارت»

امروز 1399/05/25 طی قرارداد منعقد شده فی‌مابین شرکت پژوهشی روان‌شناختی سروهانا پارسیان و بانک‌تجارت،  “25 درصد تخفیف” جهت استفاده از خدمات مشاوره روان‌شناسی آنلاین و شرکت در کارگاه‌های آنلاین اپلیکیشن “فارگو” ویژه اعضای باشگاه مشتریان بانک تجارت، در نظر گرفته شده است.

فارگو، پل ارتباطی آنلاین میان روانشناسان و مراجعین اپلیکیشن فارگو، امکانِ مشاوره‌ی تصویری، مکاتبه‌ای و صوتی را دارد و همیشه و همه جا همراه شماست. همچنین از طریق این اپلیکیشن میتوانید در کارگاه ها و وبینارهای روان‌شناسی متنوع شرکت کنید.


هر جایی که هستین، “فارگو” هم در کنارشماست…

از راه خیلی دور، در هر موقع از شبانه روز و درباره هر مسئله مهم پیش اومده به‌راحتی می‌تونید از مشاوران فارگو کمک بگیرید.

اگر عضو باشگاه مشتریان بانک تجارت هستین می تونید با مراجعه به وب سایت بانک تجارت و بخش شبکه تخفیف‌چابن از امکانات اپلیکیشن روان‌شناسی “فارگو” با 25% تخفیف ویژه بهره مند شوید.

در روزایی که همه ما به نحوی دچار دغدغه‌های ذهنی، استرس‌ها و مشکلات روحی متفاوت شدیم و در شرایطی که امکان مراجعه حضوری به مراکز روان‌شناسی به خاطر شیوع ویروس کرونا کمی دشوار شده، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات مشاوره روان‌شناسی آنلاین اپلیکیشن “فارگو” هست.
برای افرادی که علاقه مند به شرکت در وبینارهای آموزشی در حوزه‌های مختلف روان‌شناسی هستند نیز اپلیکیشن “فارگو”  بهترین گزینه است.

خرسندیم از همراهی شما…

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید