هانا سروهانا

افتخار می‌کنیم با در هم آمیختن فناوری و متدهای روان‌شناسی نسبت به ایجاد اولین و تنها اپلیکیشن بازی رایانه ای تخصصی کودک، بازی هانا اقدام نموده ایم.
گواهی رونمایی از پوستر بازی هانا از جشنواره بازی های جدی سال 1398
بازی هانا

منتخب جشنواره بازی های جدی سال 1398 بعنوان بازی آموزشی اجتماعی و پیشگیرانه از وقوع جرم

بازی هانا

هانا مرجعی کامل از پاسخ‌های نیازمندی‌های فرزندانمان است تا درک بهتری از مقاطع مختلف زندگی خود پیدا کنند.

ایده بازی هانا توسط مجموعه ایی از روان‌شناسان خبره (سَروِ هانا پارسیان) در حوزه کودک مطرح و به دست جوانان توانمند بازی‌ساز این کشور تهیه شده است، هدف از این بازی آنلاین تقویت و ارتقای توانایی های ذهنی، کلامی و فیزیکی کودکان 3 تا 7 سال است.

این بازی می‌تواند حافظه کوتاه مدت، حافظه تجسمی – فضایی، هماهنگی چشم و دست، قدرت حل معنا و برخی موارد دیگر را در کودکان بهبود ببخشد.

بازی رایانه‌ایی هانا به شناسایی ابعاد مختلف هوش در کودکان 3 تا 7 سال در بازی می‌پردازد و به والدین گزارش می‌دهد که توانایی‌های کودک دلبندتان در چه سطحی است، از این رو شما می‌توانید بر اساس استعدادها و پتانسیل‌های کودک، در مسیر تربیت و پرورش او گامی هدفمند بردارید.

بازی هانا در هزینه و زمان شما و کودک دلبندتان صرفه جویی خواهد نمود و فضای خشک حضور در مراکز مشاوره را تلطیف نماید، لازم به ذکر است والدین عزیز می‌توانند از طریق ثبت نام در این بازی به صورت مستقیم از طریق سامانه مشاور تلفنی به مشاور متخصص در زمینه کودک متصل و گزارشات مخصوص عملکرد فرزندانتان را در بازی دریافت کنید و نسبت به جستجوی راه حل‌های دغدغه‌های خود با مشاور بشکلی سریع و اقتصادی ارتباط برقرار نمایید.

بازی هانا حیطه‌های نیم رخ هوشی کودکان را بر اساس :

  • هوشبهر کلامی
  • هوشبهر غیرکلامی
  • هوشبهر کل
  • استدلال سیال
  • هوشبهر دانش
  • هوشبهر استدلال کمی
  • هوشبهر پردازش دیداری- فضایی
  •  هوشبهر حافظه فعال

ارائه خواهد داد.

آخرین عنوان کسب شده بازی هانا :
فینالیست‌ بخش جشنواره بازی های جدی سال 1398

بازی هانا

انتخاب شده در جمع 9 بازی برتر راه یافته به دوره پایانی مسابقه از مجموع 72 بازی شرکت کننده در این دوره از مسابقات:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، از مجموع ۷۲ بازی ارسال شده به این جشنواره ۹ بازی جدی شامل «توان‌دست»، «تیزران»، «دستکش توان‌افزا»، «ریشتر»، «سارای»، «شاه گیگیلی»، «هانا»، «FirstAID» و «KeepStep» به مرحله نهایی راه یافتند که بازی «تیزران» به عنوان برتر دست یافت.

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با برگزاری جایزه بازی‌های جدی تلاش کرده است تا از تحقیق، تولید و ترویج بازی‌های هدفمند برای آموزش، درمان، تبلیغات و … حمایت کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید