«هانا»، تنها کودک را سرگرم نخواهد کرد!


«هانا» یک بازی رایانه‌ای کودک است که با تلفیق فناوری و روش‌های روان‌شناسیِ علمی تلاش دارد کودکان درک بهتری از شرایط و موقعیت‌های مختلف زندگی خود پیدا کنند. «هانا» توسط گروهی از روان‌شناسان، متخصصین و بازی‌سازان طراحی و تولید شده است. «ایده‌های نو، در سَر، هدف‌های بزرگ دارند.»
و «هانا» یکی از آن‌ها می‌باشد.
«هانا» یک بازی رایانه‌ای کودک است که با تلفیق فناوری و روش‌های روان‌شناسیِ علمی تلاش دارد کودکان درک بهتری از شرایط و موقعیت‌های مختلف زندگی خود پیدا کنند. «هانا» توسط گروهی از روان‌شناسان، متخصصین و بازی‌سازان طراحی و تولید شده است.
«هانا» سه‌هدف عمده دارد:
یک. تقویت توانایی‌های ذهنی
دو. ارتقا مهارت‌های کلامی
سه. توان‌مند‌سازی جسمانی
این بازی کودکان بین ۳ تا ۷ سال را پوشش می‌دهد. «هانا» قابلیت و‌ توانایی بهبود حافظه کوتاه‌مدت، حافظه تجسمی، ادراک فضایی، هماهنگی چشم‌و‌دست، تمرکز، مهارت حل مسئله، مهارت کلامی، توجه شنیداری و دیداری، معنایابی و مهارت‌های اجتماعی را دارد.
«هانا» به‌طور مستمر گزارش و بازخوردهایی را از روند فعلی، پیشِ‌رو و پیشرفت کودکان ارائه می‌دهد.
اپلیکیشن «هانا» پس از نصب بر روی تلفن همراه‌تان گام پرورش یافتن و بهبود کودک را آغاز می‌کند. کاربران «هانا» می‌توانند با متخصصین پیوسته در ارتباط باشند و راهکارهای علمی و پاسخ‌های روان‌شناسی کاربردی از آن‌ها دریافت نمایند.
«هانا» جذاب و سرگرم‌کننده طراحی شده؛ به‌طوری‌که کودکان پای آن می‌نشینند و در حالی‌که بازی می‌کنند، به تقویت و بهبودی مهارت‌های ذهنی خود می‌پردازند.
شایان توجه است که بازی «هانا» مقوله نیم‌رخ هوشی کودکان را بر اساس هوش‌بهر کلامی، غیرکلامی، استدلال سیال، دانش، پردازش دیداری-فضایی و‌ حافظه فعال ارائه می‌دهد.
در آخر؛ اپلیکیشن «هانا» تلاش می‌کند در هزینه ‌‌و زمان خانواده و‌ کودک تعدیل و کاهش چشمگیری به‌وجود آورد.

تازه‌های هانا

دیدگاهتان را بنویسید