معرفی سروهانا

در راستای بهبود کیفیت زیست اجتماعی و فردی جامعه، شرکت سروهانا پارسیان از تاریخ 1398/03/19 فعالیت خود را آغاز نموده و تا به‌ اینجا چهار فرآیند را به شرح ذیل تعریف، طراحی، تولید و منتشر نموده است:

  • سرو: ارائه مشاوره و خدمات روانشناسی حضوری،
  • هانا: اپلیکیشن بازی روانشناختی برای کودکان سه تا نه ‌سال،
  • فارگو: اپلیکیشن مشاوره آنلاین،
  • بهروان: دوماهنامه روانشناختی با نگاه بین‌ رشته‌ ای،
  • تاجر ایرانی: بازی روانشناختی برای نوجوانان نه تا شانزده سال (در جریان ساخت).

سرو

سرو روند مرسوم موسسه های روانشناسی را با نگاهی خاص و با رعایت استاندارهای نظام روانشناسی دنبال می کند و خدماتی از قبیل ارزیابی، مشاوره، روان درمانی فردی و گروهی ارائه می دهد. همچنین برگزاری کارگاه ها و سمینارهای تخصصی و عمومی جهت ارتقا بهداشت روان جامعه از دیگر وظایف این مجموعه است.

سرو تلاش دارد تا با تربیت مشاوران و درمانگران توانمند، متعهد و مسئولیت پذیر در کنار تقویت کادر شبکه مشاورین خود برای توسعه ارائه خدمات مشاوره حضوری در قالب قرارداد های فرانچایز با سایر مراکز همکاری نماید.

هانا

هانا یک بازی روانشناختی برای کودکان سه تا نه سال است. سروهانا با پشتوانه گروه های متخصص خود در این حیطه شروع به طراحی و ساخت بازی رایانه ای هانا کرد.

بازی های شناختی به صورت مشخص با هدف ارزیابی و تقویت مهارت های شناختی کودکان طراحی شده اند و در واقع تمریناتی هستند که به صورت هدفمند و به منظور بهبود عملکردهای مغزی، مهارت ها و توانایی های شناختی به صورت منسجم و منظم مورد استفاده قرار می گیرند.

سرعت عمل، زمان و قدر تصمیم گری سریع از مولفه های شناختی هستند که ارزیابی و سنجش آن ها در قالب بازی های کامپوتری آسان تر و دقیق تر است.
هانا یک فرآیند سرگرمی بر مبنای مطالعات دقیق روان شناختی است. اپلیکیشن بازی هانا موجب تسریع و تعمیق روند یادگیری برای کودکان سه تا نه سال می شود و از همه مهم تر، موجب یک بهبود و تغییر پایه ای می گردد.

هدف اصلی اپلیکیشن بازی هانا تقویت و بهبود مهارت های شناختی، دانش عمومی اجتماعی، مهارت یادگیری تحصیلی و مفاهیم پایه می باشد. ما در هانا با ارائه گزارش از نیم رخ رفتاری کودک به والدین کمک می کنیم تا نسبت به کودکان خود با آگاهی بیشتری رفتار کنند.

فارگو

فارگو با بهره گیری از متخصصان روانشناس، بستری را فراهم نموده تا کلیه هموطنان در داخل و خارج از کشور به راحتی و تنها با استفاده از گوشی هوشمند و یا کامپیوتر در هر ساعتی از شبانه روز بتوانند دغدغه خود را برطرف نمایند.

فارگو هزینه ها را کاهش داده و با صرفه جویی در زمان، جامعه را به سمت خدمات روانشناسی برای حل معضلات هنجارها و مشکلات زندگی شخصی و اجتماعی شان کمک می کند. به علاوه، فارگو برای افرادی که به هر دلیلی مثل کرونا، بیماری و یا نگهداری از فرزند، محدودیت هایی برای مشاوره حضوری دارند؛ مناسب و کارآمد باشد.

همچنین اگر ترجیح مراجع به دیده نشدن باشد فارگو این امکان را دارد که جلسه به صورت صوتی و بدون تصویر انجام شود. به همین منظور دغدغه ما برخاسته از بطن جامعه بوده؛ جامعه ای که شهروندان آن هرروز از مشکلات و هنجارهای ریز ودرشت شخصی و عمومی رنج می برند.

بهروان

بهروان دوماهنامه ی روانشناختی با نگاه بین رشته ای است. در هر شماره، یک موضوع بهانه انتشار بهروان قرار می گیرد. تا به حال بهروان در هشت شماره به چاپ رسیده است و هر شماره 14 بخش دارد. این بخش ها شامل مباحث جامعه شناسی، زیست شناسی، سیاست، سینما، ورزش، ادبیات، هنر، اقتصاد، پژوهش های جدید، طنز، فلسفه، زبان شناسی و غیره می باشد.

یکی از اهداف بهروان تولید دانش نو، دست اول و بومی است. عمده مطالب چاپ شده در ایران برخاسته از پژوهش های شرقی و یا غربی است که خصیصه دست دومی یا دست چندمی دارند. در واقع بهروان فرصتی است برای تولد اندیشه های نو، طلوع تبیینات بکر و ساخت نظام فکری جدید در ادبیات روانشناسی. بهروان قرار است بخواند، بنویسد و از نو بیافریند.

تاجر ایرانی

هم اکنون سروهانا در حال برنامه ریزی برای ساخت بازی تاجر ایرانی است. تاجر ایرانی، بازی روانشناختی طراحی شده برای نوجوانان 9 تا 16 سال است.

سروهانا با پشتوانه گروه های متخصص خود در حیطه روانشناسی کودک و نوجوان، کارآفرینی و خلاقیت و اقتصاد شروع به طراحی و ساخت بازی رایانه ای تاجر ایرانی نموده است. تاجر ایرانی یک بازی شناختی و یک فرآیند پرورشی است که طی آن نوجوان با انجام تمرین های مکرر شناختی با خلاقیت و حل مسئله به شیوه ای نو آشنا شده و به راه حل های سریع و بدیع می اندیشد که این امر موجب تقویت مهارت های شناختی، دانش کار و کسب، مهارت اجتماعی و ارتباطی، مهارت مدیریت سرمایه، مدیریت مالی، مهارت تصمیم گیری و مسئولیت پذیری و هوش هیجانی در نوجوانان می گردد.

معرفی سروهانا پارسیان